Home » 4 laag PCB
4 laag PCB
We hebben in de loop der tijd veranderingen gezien in de productie van 4-laags PCB's. De huidige PCB's verschillen van conventionele PCB's. Dit komt door de kosten en andere factoren die de betrouwbaarheid en werking van een PCB beïnvloeden.
Nadat u hebt bepaald hoeveel lagen ideaal zijn voor een PCB, moet u nadenken over de factoren die een meerlaagse PCB beter maken dan een enkel- of dubbellaagse PCB.
1. Hoe gebruik je PCB?
Het eerste waar u rekening mee moet houden, is het gebruik van uw PCB. Verschillende soorten PCB's zijn nuttig voor verschillende apparaten; ook de eisen die deze apparaten aan de PCB stellen.
2. Hoe vaak moet het apparaat worden bediend?
Wanneer u alle opties overweegt, is het ook essentieel om te bepalen welke bedrijfsfrequentie deze zal bedienen. De parameter bepaalt de capaciteit en functies van een printplaat.
3. Wat is mijn budget?
Onder andere uw budget en de productiekosten van een enkel- of dubbellaags PCB ten opzichte van een meerlaags PCB zijn aanzienlijk. De prijzen stijgen naarmate u vooruitgang boekt.
4. Hoe snel heb ik de PCB's nodig?
De productietijd van een PCB speelt ook een belangrijke rol. Verschillende PCB's hebben verschillende ontwikkeltijden. De productietijd van een PCB hangt af van de grootte van het printplaatoppervlak.
Er zijn veel voordelen verbonden aan het gebruik van een 4-laags PCB-ontwerp. Bovendien bespaart het gewicht en ruimte:
- Productieprocedures voor meerlaagse PCB's resulteren in betrouwbare en hoogwaardige producten
- De functionaliteit van de borden kan worden vergroot als we meerdere lagen stapelen
- Een 4-laags PCB biedt een hogere assemblagedichtheid
- 4-laags PCB's kunnen zowel flexibel als stijf worden geproduceerd. Houd er echter rekening mee dat naarmate het aantal lagen toeneemt, de flexibiliteit van de PCB afneemt.
- Een 4-laags PCB biedt door zijn natuurlijke elektrische eigenschappen een hoge snelheid en hoge capaciteit op een kleiner oppervlak of printplaat.
- De benodigde connectoren voor veel losse printplaten vervallen of verminderen. Het vereenvoudigt ook de constructie en vermindert het gewicht.
| Meerdere lagen | 1-2-4 |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR-4 |
| beschikbare kleuren | Groen, Rood, Geel, Blauw, Wit, Zwart |
| Silk Screen | Wit, Zwart |
| Maximale grootte | 45cm X 120cm |
| Minimum aantal | 5pcs |
| Board Dikte | 0.6 mm, 0.8 mm, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.6 mm |
| Diktetolerantie (t≥1.0 mm) | ± 10% |
| Diktetolerantie (t<1.0 mm) | ± 0.1mm |
| Dikte van de isolatielaag | 0.075mm - 5.00mm |
| Minimale PCB-track | 6mil (aanbevolen >8mil) |
| Minimale spoor-/viasruimte | 6mil (aanbevolen >8mil) |
| Minimale ruimte voor pads | 8mil |
| Minimale speling tussen sporen en doorgaande gaten | 16mil |
| Minimale zeefdruktekstgrootte | 32mil |
| Out Layer Copper Dikte | 1 oz (35 µm) |
| Binnenste laag koperdikte | 1 oz (35 µm) |
| Gat boren (mechanisch) | 0.3mm-6.35mm |
| Boordiametertolerantie (ongeplateerd) | 0.05mm |
| Boordiametertolerantie (geplateerd) | 0.1mm |
| Omtrektolerantie (mechanisch) | ± 0.20mm |
| Aspect Ratio | 8:1 |
| Soldeermaskertype | Lichtgevoelige inkt |
| Minimale SMT-soldeermaskerbreedte | 0.25mm |
| Min. vrije ruimte soldeermasker | 0.25mm |
| Dikte soldeermasker | 15um |
| Oppervlaktebehandeling | HASL, HASL (Loodvrij), ENIG. |
Bent u op zoek naar een fabrikant van 4-laags PCB's voor uw apparaat? Dan hoeft u zich geen zorgen te maken. U kunt direct PCB's bestellen bij TestPcbas. Wij produceren de beste PCB's, die betrouwbaar zijn en van hoge kwaliteit.